86-0755-29852690

КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

  • Fiber Optic Patch cord production line
  • patch cord workshop
  • Optical fiber connector curing heating_编辑
  • Fiber Optic pigtails workshop
  • End face inspection

10G-Link е основана во 2008 година, во тоа време, развојот на оптички влакна и мрежата е многу брзо. Под раководство на нашиот извршен директор Џејсон, нашата фабрика првиот оптички влакна печ кабел е основана. Со зголемување на побарувачката на домашниот и странските пазари, ние се прошири на скалата на фабриката до 1.000 квадратни метри во 2010 година. 

Прочитај повеќе

Вести & Настани

WhatsApp Онлајн Chat!